Tomasz Blicharz

Zarządca licencjonowany

Jan Blicharz

Numer Licencji: 691

BARTI Tomasz Blicharz

To firma zajmująca się administrowaniem i zarządzaniem nieruchomościami od 2005 roku. Specjalizujemy się w obsłudze wspólnot mieszkaniowych. Zarządzamy nieruchomościami na terenie Gminy Dębno, Boleszkowice i Witnica. Firma współpracuje ze specjalistami wykonującymi przeglądy budowlane, przeglądy kominiarskie, przeglądy gazowe, przeglądy elektryczne, kosztorysy, specjalistami sprawującymi funkcje inspektora nadzoru budowlanego, prawnikami prowadzącymi sprawy wspólnot mieszkaniowych i z firmami świadczącymi usługi utrzymania czystości.

Zdobyte doświadczenie oraz współpraca ze sprawdzonymi, rzetelnymi firmami zewnętrznymi świadczącymi rozmaite usługi na rzecz nieruchomości gwarantują solidne i pewne gospodarowanie powierzonymi budynkami. Jesteśmy przekonani, że świadczone przez nas usługi są gwarancją sprawnego funkcjonowania nieruchomości.

Prowadzimy działalność zgodnie z polskim prawem w oparciu o licencje zarządcy nieruchomości wydane przez Ministerstwo Infrastruktury.

Wspólnie z zarządami wspólnot mieszkaniowych wypracowujemy indywidualną strategię działania do każdej z obsługiwanych przez nas nieruchomości.

Firma posiada ubezpieczenie OC związane bezpośrednio ze świadczeniem usług w szeroko rozumianym zakresie zarządzania i administracji nieruchomościami.